Güvenlik Sistemleri

Güvenliğin Ötesine Geçin

Güler Güvenlik Olarak vizyonumuz “güvenli, konforlu ve sürdürülebilir” bir dünyadır ve geniş kapsamlı yenilikçi güvenlik ürünleri ve hizmetlerimiz insanları, tesisleri ve varlıkları güvenli hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz şeylere odaklanır.

Erişim kontrollerinden izinsiz giriş önlemeye, video gözetiminden siber güvenliğe kadar her şeyi sunuyoruz. 81’den ile hizmet vererek, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kapsamlı, bütünsel çözümlere entegre etmek için en son teknolojilerden yararlanıyoruz. Güvenliği en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve iş sürekliliğini sağlarken, aynı zamanda öncü çözümler sunmak için sürekli yenilik yaparız.

Güler Güvenlik: Görevinizin arkasındaki güç.

Çözümler
Güvenlik uyumaz, ancak hiç kimse işinize yönelik tehditlere karşı günün her saatinde tetikte kalamaz. Sorunları size bildiren ve ister sahada, ister yolda, ister ülke genelinde olun, herhangi bir durumun kontrolünü elinize almanıza izin veren bir dizi birbirine bağlı araca ihtiyacınız var.

Güler Güvenlik’in entegre güvenlik sistemleri, kamera sistemlerinden alarm sistemlerine, geçiş kontrol sisteminden ve daha fazlasına kadar binalarınızın güvenliğini uzaktan izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

Güvenlik sistemleri nelerdir?
Nelerden oluşur?
Nasıl bir güvenlik sistemi kurdurmalıyım?
Mekanınızı korumanın, hırsızları veya kötü niyetli kişileri çaydırıcı, birbirine entegreli bir çok güvenlik sistemi vardır.
Kamera güvenlik sistemi, görüntü video alır, resim çeker, ispatı kolay olur. mekanınızı 7/24 korur. İsterseniz kayıtları uzaktan cep telefonu veya laptoplarınızdan İnternetin olduğu her yerden Canlı online izleyebilirsiniz.
Alarm güvenlik sistemi, hırsızları tedirgin eder, Çünkü ortamda 110DB yüksek ses ile alarm verir, sizi arayarak polislere haber vermenizi sağlar.
Hırsızlara karşı etkili olan kamera ve alarm güvenlik sistemleri. Mutlaka her işyeri ve evde olması gereken güvenlik sistemi dir.
Yangın alarm sistemi, ortamda siz olun veya olmayın çıkabilecek yangını, duman dedektörleri panele tetik vererek, sisteme bağlı olan dış ve iç sirenler yüksek sesle yangın alarmı verir.
Sizin, sevdikleriniz ve değerli eşyalarınızı oradan alıp uzaklaşmanıza ve itfaiyeye haber vermenize olanak sağlar.
Sizi ve değerli eşyalarınızı korur.
Mutlaka telefon arama modülü istediğinizi belirtiniz.