HGS Geçiş Sistemleri

HGS geçiş sistemleri, araçların camına takılan STİCKERLER sayesinde çalışan bir geçiş kontrol sistemidir. Araçların geçişi sırasında, camda bulunan STİCKER, algılayıcı antenler tarafından taranır ve araçın otopark bariyerinden geçiş izni sağlar. HGS Sistemi, Araçı 10 veya 25 metreden algılayabilen HGS antenleri vardır, HGS sitemi sayesinde araçların otoparka giriş zamanları detaylı olarak belirlenebilir.

HGS bariyer sistemleri; apartman, siteler, işyerleri, AVM, (alışveriş merkezleri) gibi alanların otoparkında ciddi bir güvenlik sağlar. Günümüzde güvenlik konusunun bu kadar önemli olduğu bir ortamda, HGS sistemlerinin otopark giriş/çıkışlarının kontrolünü sağlamasındaki önemi hiç şüphesiz tartışılmaz bir konudur. HGS geçiş sistemi ile birlikte, giriş/çıkış yapılacak olan otoparkın tüm araçların kolaylıkla kontrol edilmesi gerçekleştirilmiş olacaktır. HGS sistemine kaydı yapılmayan yabancı araçların sistem izin vermediğinden hiç bir araç kontrol sırasında gözden kaçmamış olacaktır.

HGS bariyer sistemleri, apartman ve sitelerde en çok endişe edilen bir kişinin birden çok aracı içeriye sokmasıdır. Gelişen teknolojiyle geliştirdiğimiz GÜLER SOFTWARE yazılımımızda kişinin adına kayıtlı olan araçlarına kısıtlama koyabilirsiniz. Örneğin; bir hanenin üstüne kayıtlı olan iki aracın bir içerdeyse bir diğerine geçiş izni verilmez. Ancak ilk aracı dışarı çıkarsa, ikinci araç içeri girebilir.