Geçiş Kontrol Sistemleri

Erişim Kontrolü İle Her Zaman İşleri Takip Edin

Güvenlik, işlevsel ve her şekilde kullanılabilir, kapı açıklıklarının erişim kontrolünün sunduğu şey budur. Yetkisiz erişim neredeyse imkansızdır. Parmak izi, yüz tanıma açılan kapıların erişim kontrolü, belirli bir kurallar dizisi aracılığıyla yalnızca yetkili kişilerin binalara veya güvenli alanlara erişimi olduğu anlamına gelir. Bazı durumlarda, bu gerçek daraltılabilir. Bunlara zaman sınırlamaları dahildir, örneğin bir otelde olduğu gibi erişim kontrolü, hareket gününden itibaren kapının açılmasını otomatik olarak engeller. Bu, çeşitli iş sektörlerinde, özellikle daha yüksek güvenlik gerektiren ve yalnızca yetkili kişilerin erişmesi gereken alanlarla uğraşırken popüler bir uygulamadır.

Geçiş kontrol sistemlerinde birbirine entegreli çalışabilen geçiş kontrol üniteleri ve cihazları mevcuttur.

Geçiş Kontrolü Daha Çok Güvenli

Kural olarak, kapı açma alanındaki erişim kontrolünün temeli , kimlik kontrolünü devralan ve yetkilendirme durumunda elektronik kapı açmasını etkinleştiren bir okuyucudan oluşur. Okuyucu olarak çok sayıda farklı versiyon mevcuttur. Özel modellere basit versiyonlar olarak sunulan erişim kontrolleri vardır. Buna göre, farklılıklar büyük olabilir ve pahalı olan her şey aynı anda yüksek kaliteye sahip değildir. Bu, okuyucunun hassasiyetiyle başlar, çalışma ve sabit kurulumla devam eder ve elektrik kesintisi durumunda bile hizmet verebilecek güvenilir elektroniklere kadar devam eder.
Erişim kontrolü, gerektiğinde diğer güvenlik önlemleriyle birleştirilebilir . Video gözetimi, interkom sistemi, alarm sistemi veya bir ağ bağlantısı ile olsun, bu tür güvenlik şu anda en yüksek standarda sahiptir.

Elektronik ve Mıknatıslı Kilit Kapı Açma Sistemleri

Elektronik ve mıknatıslı olarak iki Ayrı kapı kilitleri mevcuttur, elektronik kilitte, kapı kilidi tam anlamda çalışması için kapıda onarım yapılabiliyorken. (kapıya zarar verilebilir) mıknatıslı kapı kilidi ise kapıda hiçbir işlem yapmadan L ve Z aparatlarla kapının kapanması ve dengede tutması için tasarlanmıştır tavsiyemiz; mıknatıslı kapı kilidi açma sistemleridir.

Evinizin, işyeriniz, fabrikaların, şirketlerin, Mutlaka ön planda tutarak.
Hem giriş/çıkış önlemini, hemde kaçta iş başı veya çıkış, gün içinde hangi odalara girildi ne kadar süre içerde vakit geçirildi gibi rapor çekebilirsiniz. muhasebesel olarakta MAAŞ ve MESAİ hesaplayabilir.